|
Jeżeli cena pojedynczego biletu na D to 39 zł a na E 49 zł to nie można mówić, że jest jakoś bardzo drogo.
To jest koszt dużej pizzy czy dobrego burgera.
Nie wiem na ile to wychodzi taniej w karnecie, bo jeśli klubowi zależy na ich sprzedaży to powinno być to co najmniej 10 zl na mecz albo nawet blizej 15, cena jednego piwa czy kiełbaski.
I tak zapewnie stali nabywcy kupią.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|