Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4361
Stary 12.06.2024, 15:55
Jeżeli cena pojedynczego biletu na D to 39 zł a na E 49 zł to nie można mówić, że jest jakoś bardzo drogo.
To jest koszt dużej pizzy czy dobrego burgera.
Nie wiem na ile to wychodzi taniej w karnecie, bo jeśli klubowi zależy na ich sprzedaży to powinno być to co najmniej 10 zl na mecz albo nawet blizej 15, cena jednego piwa czy kiełbaski.
I tak zapewnie stali nabywcy kupią.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując