Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94142
Stary 12.06.2024, 14:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czemu zostawiasz jednego z najlepszych Hiszpanów w 1 lidze z jednym z najgorszych Polaków zestaw sobie Carbo z Bartoszem Wolskim czy Tomaszem Neugeauerem. Inaczej to będzie typowa manipulacja pod tezę jaka uprawiasz.

Niech sobie przyjdą nawet sami obcokrajowcy w tym oknie, jeśli tylko będą skrojenie pod 1 ligę. Jak to zda plan to mam na to wywalone. Obawiam się jednak że będzie tak jak z ostatnim zaciągiem, który nim się zaczął to już się skończył i osiągnął historyczne miejsce w Historii Wisły.
Nie domyślasz się dlaczego ich porównuję?
- obaj grają w Wiśle
- obaj grają na tej samej pozycji
- jednego zaopiniował Kiko
- drugiego ściągnął nasz niedorobiony skauting.

Kiko nie ma, skauting został (wzmocniony przez AI).

Żadna manipulacja, racjonalne porównanie. Nie ściągnęliśmy Wolskiego, Neugeaucośtam tylko Sapałę, dając mu do tego gwiazdorski kontrakt.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując