Karherop napisał(a):

Czemu zostawiasz jednego z najlepszych Hiszpanów w 1 lidze z jednym z najgorszych Polaków zestaw sobie Carbo z Bartoszem Wolskim czy Tomaszem Neugeauerem. Inaczej to będzie typowa manipulacja pod tezę jaka uprawiasz.
Niech sobie przyjdą nawet sami obcokrajowcy w tym oknie, jeśli tylko będą skrojenie pod 1 ligę. Jak to zda plan to mam na to wywalone. Obawiam się jednak że będzie tak jak z ostatnim zaciągiem, który nim się zaczął to już się skończył i osiągnął historyczne miejsce w Historii Wisły.
|
Nie domyślasz się dlaczego ich porównuję?
- obaj grają w Wiśle
- obaj grają na tej samej pozycji
- jednego zaopiniował Kiko
- drugiego ściągnął nasz niedorobiony skauting.
Kiko nie ma, skauting został (wzmocniony przez AI).
Żadna manipulacja, racjonalne porównanie. Nie ściągnęliśmy Wolskiego, Neugeaucośtam tylko Sapałę, dając mu do tego gwiazdorski kontrakt.