Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94141
Stary 12.06.2024, 14:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, w odróżnieniu od Karheropa nie mam wyobraźni która pozwala mi w każdym Polaku poniżej 25 roku życia widziec potencjalną gwiazdę pierwszej ligi. Nie przypisuję też nacjom cech - Polacy mają bardzie wywalone na Wisłę niż Hiszpanie bo zbieramy z krajowego rynku śmieci, a Hiszpanie są lepiej wyszkoleni bo - uwaga - szkolą swoich piłkarzy i nawet odpady mają podstawy u nas dostępne tylko najlepszym. Taki Carbo na boisku dawał ile mógł (a grał niemal wszystko), a Sapała dreptał sobie myśląc o najbliższej imprezie.

Także nasz jeszcze tańszy skład to będą raczej Olejarki niż Czubaki.
Czemu zestawiasz jednego z najlepszych Hiszpanów w 1 lidze z jednym z najgorszych Polaków zestaw sobie Carbo z Bartoszem Wolskim czy Tomaszem Neugeauerem. Inaczej to będzie typowa manipulacja pod tezę jaka uprawiasz.

Niech sobie przyjdą nawet sami obcokrajowcy w tym oknie, jeśli tylko będą to transfery skrojenie pod 1 ligę. Jak to zda plan to mam na to wywalone z jakiego będą kraju. Obawiam się jednak że będzie tak jak z ostatnim zaciągiem, który nim się zaczął to już się skończył i osiągnął historyczne miejsce w Historii Wisły. I dokładnie to samo mówiłem gdy zatrudniano analityka.

Jako fan statystyki to muszę Cię rozczarować. Na razie jest ona w tej materii bezwzględna. Więcej z tej ligi się awansuje typowego polskiego szrotu jaki był w Puszczy, Katowicach czy Ruchu niż tego który ściąga Wisła. Jeśli nie masz milionów monet jak Lechia to obcokrajowcy powinni byc dodatkiem, który będzie robił różnice, a nie obstawiać nimi trybuny czy pączkarnie, bo już nie masz gdzie ich upchnąć.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.06.2024 o godz. 14:45.
Odpowiedz cytując