Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16024
Stary 12.06.2024, 14:29
Jeden z najlepszych polskich trenerów, człowiek bardzo barwny i przede wszystkim - naprawdę widzący więcej niż inni.
Przykładał bardzo dużą wagę do kondycji i ćwiczeń ogólnofizycznych. Po latach Szymkowiak przyznał mu rację mówiąc że mógłby uniknąć kilku kontuzji umiejętnie się przewracając. Teraz to banał, a tamtych czasach kiedy po meczu (a czasem przed) szło się na wódkę Orest Lenczyk uchodził za ekscentryka.
Można powiedzieć - wyprzedził swój czas o jakieś kilkanaście lat - jeśli chodzi o naszą śmieszną ligę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując