|
Oresta zapamiętałem z rewanżu z Saragossą i z czasu pracy w Śląsku, gdy w analogicznym okresie czasu zgromadził więcej punktów od najdroższego trenera Wisły w historii i najdroższej Wisły, mając do dyspozycji o wiele mniejsze środki finansowe.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 12.06.2024 o godz. 18:08.
|