Karherop napisał(a):

Plankton czy tam gawiedź (zwał jak zwał) w całej tej sytuacji uważam że zachowuje się logiczne.
Powiedziałeś A, to czekamy na B. Inaczej będzie się kibicom co raz bardziej ulewać, co obecnie ma miejsce. I w jakim stopniu dotyczy to wszystkich którzy udzielają się w tym temacie czy jakimkolwiek innym miejscu.
Jako że korzyści z tych "obietnic" są raczej niewielkie (kilka dni spokoju), to się kończy to jak zwykle, czyli dalszej krytyce. Można było to zrobić inaczej, ale ....no właśnie.
|
plankton się łudzi
tymczasem jesteśmy jak Titanic
ale plankton/gawiedź woli się łudzić i dać się oszukiwać (co jest przecież psychologicznie wytłumaczalne) niż stanąć twarzą w twarz z rzeczywistością
stąd te krzyki "gdzie som transfery" przecież prezes mówił
