Jaroo1 napisał(a):

Pomijając fakt, że Jaro jest sam bo wyjebał już wszystkich z klubu i robi na 15 etatów a mimo to ma czas na spanie po 4 h dziennie i pisanie na X po kilka godzin dziennie, to warto też mieć świadomość, że będzie to jego pierwsze okienko gdy sam bawi się w pana Boga, dyrektora sportowego, więc zapewne popełni dużo błędów i będzie się tego uczył.
Pewnie nie mamy kasy ale też Jaro zawala sprawę i jako amator na tym stanowisku nie ogarnia tematu. Stąd może póki co brak transferów.
A co za tym idzie dalej, wątpię aby to okienko wyglądało chociażby "jako tako", gdy gościu nie mający pojęcia o piłce bierze się za bycie dyrektorem sportowym. Myslę, że czeka nas kolejna odsłona tragedii w Wiśle Kraków.
|
Słyszałeś przecież,człowiek renesansu...