Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94131
Stary 12.06.2024, 09:52
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jaka mieliśmy retorykę od JK?
Musimy przemeblować skład, będzie dużo transferów. Trudno żeby kibice tego nie oczekiwali, tym bardziej że mija 2.5 tygodnia od końca ligi. Szkoda że u nas przynajmniej na pierwszy rzut oka wydaje się że już zaspaliśmy na okazję first minute. Miedź Legnica w tym czasie zrobiła już 6 transferów wolnych zawodników.

Pytanie za co jest bezzasadne. Przynajmniej z grubsza, bo stan samych finansów nie jest wesoły.

W zamian za wygasające kontrakty w budżecie płacowym. To są na ten moment pozycję w budżecie, a nie realne kwoty do zaplacenia na dzisiaj. Nawet jak Sarapata nie miala już za co płacić piłkarzom to przyszedł do klubu Lis czy Kort.

Pytanie kto ma to zrobić - tu już jak najbardziej się zgadzam. Wszystko u nas kręci się wokol jednego człowieka który w dodatku prowadzi dwie firmy. Systemy systemami, ale decyzję i rozmowy z ludźmi musi zrobić człowiek, który realnie ma od 8 do 14 godzin dziennie zakresu pracy.

@wolfy rozumiem że lubisz podgrzać atmosferę, ale znowu trafiasz kula w płot. Nie pierwszy, nie ostatni raz.
retoryka jest po to żeby uwieść gawiedź
a potem ta sama gawiedź czuje się oszukana....bo nic się nie dzieje
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując