manson777 napisał(a):

bawią mnie te zdziwienia że ni ma transferów
a za o niby?
i kto to miałby zrobić?
w przyszłym sezonie walczymy o spadek
i to z dużą gwarancją że go przez przypadek nie wywalczymy
|
Jaka mieliśmy retorykę od JK?
Musimy przemeblować skład, będzie dużo transferów. Trudno żeby kibice tego nie oczekiwali, tym bardziej że mija 2.5 tygodnia od końca ligi. Szkoda że u nas przynajmniej na pierwszy rzut oka wydaje się że już zaspaliśmy na okazję first minute. Miedź Legnica w tym czasie zrobiła już 6 transferów wolnych zawodników.
Pytanie za co jest bezzasadne. Przynajmniej z grubsza, bo stan samych finansów nie jest wesoły.
W zamian za wygasające kontrakty w budżecie płacowym. To są na ten moment pozycję w budżecie, a nie realne kwoty do zaplacenia na dzisiaj. Nawet jak Sarapata nie miala już za co płacić piłkarzom to przyszedł do klubu Lis czy Kort.
Pytanie kto ma to zrobić - tu już jak najbardziej się zgadzam. Wszystko u nas kręci się wokol jednego człowieka który w dodatku prowadzi dwie firmy. Systemy systemami, ale decyzję i rozmowy z ludźmi musi zrobić człowiek, który realnie ma od 8 do 14 godzin dziennie zakresu pracy. A kwestie transferów to nawet nie 30% obszaru działań którymi się musi zająć JK.
@wolfy rozumiem że lubisz podgrzać atmosferę, ale znowu trafiasz kula w płot. Nie pierwszy, nie ostatni raz.