Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94130
Stary 12.06.2024, 09:47
manson777 napisał(a):Wyświetl post
bawią mnie te zdziwienia że ni ma transferów
a za o niby?
i kto to miałby zrobić?

w przyszłym sezonie walczymy o spadek
i to z dużą gwarancją że go przez przypadek nie wywalczymy
Jaka mieliśmy retorykę od JK?
Musimy przemeblować skład, będzie dużo transferów. Trudno żeby kibice tego nie oczekiwali, tym bardziej że mija 2.5 tygodnia od końca ligi. Szkoda że u nas przynajmniej na pierwszy rzut oka wydaje się że już zaspaliśmy na okazję first minute. Miedź Legnica w tym czasie zrobiła już 6 transferów wolnych zawodników.

Pytanie za co jest bezzasadne. Przynajmniej z grubsza, bo stan samych finansów nie jest wesoły.

W zamian za wygasające kontrakty w budżecie płacowym. To są na ten moment pozycję w budżecie, a nie realne kwoty do zaplacenia na dzisiaj. Nawet jak Sarapata nie miala już za co płacić piłkarzom to przyszedł do klubu Lis czy Kort.

Pytanie kto ma to zrobić - tu już jak najbardziej się zgadzam. Wszystko u nas kręci się wokol jednego człowieka który w dodatku prowadzi dwie firmy. Systemy systemami, ale decyzję i rozmowy z ludźmi musi zrobić człowiek, który realnie ma od 8 do 14 godzin dziennie zakresu pracy. A kwestie transferów to nawet nie 30% obszaru działań którymi się musi zająć JK.

@wolfy rozumiem że lubisz podgrzać atmosferę, ale znowu trafiasz kula w płot. Nie pierwszy, nie ostatni raz.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 12.06.2024 o godz. 09:52.
Odpowiedz cytując