MaLk napisał(a):

Jeszcze sezon-dwa pod kierownictwem Królewskiego i praktycznie każdy? 
Abstrahując oczywiście od tego, czy sam Kwiecień by tego chciał.
|
Ja rozumiem że zaczęły się upały, ale kolega głowę do wiadra z lodem zamiast klikać "Wyślij odpowiedź"