Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

a ten scenariusz ze zmianą nazwy na Wisła...
no prosze Was
kto by sie na to zgodził , po tylu latach szydery z Lecha ?
|
Jeszcze sezon-dwa pod kierownictwem Królewskiego i praktycznie każdy?
Abstrahując oczywiście od tego, czy sam Kwiecień by tego chciał.