Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16012
Stary 11.06.2024, 18:40
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a ten scenariusz ze zmianą nazwy na Wisła...


no prosze Was

kto by sie na to zgodził , po tylu latach szydery z Lecha ?
Jeszcze sezon-dwa pod kierownictwem Królewskiego i praktycznie każdy?

Abstrahując oczywiście od tego, czy sam Kwiecień by tego chciał.
Odpowiedz cytując