Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16008
Stary 11.06.2024, 10:57
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ja przynajmniej bym nie chciał gdybym zbudował coś od zera, niszczyć to tylko po to żeby podać kroplówke naszemu bagienku
A kto mówi o podawaniu kroplówki?
Albo o bagienku?
Przecież byłby wtedy zupełnie nowy zarząd, nowe struktury, solidne podstawy finansowe, brak długów.

Poza tym (zanim ktoś mnie zaatakuje) - nie twierdzę, że o tym marzę. Tylko mi się taki scenariusz układa skoro wszyscy cały czas podkreślają jak to Kwiecień jest kibicem Wisły.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując