Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16007
Stary 11.06.2024, 10:44
to już takie myślenie życzeniowe

pilnujmy swojego podwórka

Kwiecień wzorowo ogarnął swoje

a ten scenariusz ze zmianą nazwy na Wisła...


no prosze Was

kto by sie na to zgodził , po tylu latach szydery z Lecha ?

zreszta wątpie aby chciał tego sam Kwiecień

ja przynajmniej bym nie chciał gdybym zbudował coś od zera, niszczyć to tylko po to żeby podać kroplówke naszemu bagienku
Odpowiedz cytując