|
to już takie myślenie życzeniowe
pilnujmy swojego podwórka
Kwiecień wzorowo ogarnął swoje
a ten scenariusz ze zmianą nazwy na Wisła...
no prosze Was
kto by sie na to zgodził , po tylu latach szydery z Lecha ?
zreszta wątpie aby chciał tego sam Kwiecień
ja przynajmniej bym nie chciał gdybym zbudował coś od zera, niszczyć to tylko po to żeby podać kroplówke naszemu bagienku
|