Prawo dżungli.
Kwiecień płaci lepiej, do tego terminowo, a umówmy się, że czy to jest I, czy II liga, nie ma dla tych kopaczy większego znaczenia. Skoro można zarobić więcej, dając od siebie mniej, to po prostu idą na łatwiznę.
Jeśli chodzi o napastnika, to mam nieodparte wrażenie, że sezon możemy zacząć z Sargą w wyjściowej 11-tce
