Stelio napisał(a):

To jest jakiś żart, brak chociażby jednego tranferu do tej pory, przygotowania ruszają za kilka dni a my mamy odchudzona kadrę z zeszłego sezonu zawierająca potencjalnych odchodzących...
Wieczysta robi poważniejsze ruchy od nas i myślę, że powoli możemy zacząć czuć ich oddech na naszych plecach
|
Jak to żadnego transferu? 8 gości out, 7 gości in na pierwszym treningu
Letkiewicz, Starzynski, Młyński, Skrobanski, Ziarko, Chelmecki, Fazlagic
Ja bym się nie zdziwił, jakbyśmy walczyli z Wieczysta o te same nazwiska na rynku. Ilość gości bez kontraktu w Polsce z jakąś tam marka jest mocno ograniczona. To że finansowo nie możemy się równać z Wieczysta to już tak wiadomo od 3 lat.
Nie zdziwię się, jeśli nasi o tyle nic nie robią, co po prostu ich oferty na rynku polskim są z łatwością przebijane przebijane przez konkurencję i znowu się skończy ściąganiem szrotu ma łapu capu żeby nie było kompromitacji.