Stelio napisał(a):

To jest jakiś żart, brak chociażby jednego tranferu do tej pory, przygotowania ruszają za kilka dni a my mamy odchudzona kadrę z zeszłego sezonu zawierająca potencjalnych odchodzących...
Wieczysta robi poważniejsze ruchy od nas i myślę, że powoli możemy zacząć czuć ich oddech na naszych plecach
|
Przynajmniej już wiemy dlaczego Rude nie chciał zostać.
Zapewne postawił warunek, że będzie tu próbował uczyć swojego stylu gry ale musi otrzymać kilka wzmocnień.
A Kazek i tak ostatnio nic lepszego do roboty nie miał, więc się zgodził popchnąć ten wózek.