Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94115
Stary 11.06.2024, 08:17
Stelio napisał(a):Wyświetl post
To jest jakiś żart, brak chociażby jednego tranferu do tej pory, przygotowania ruszają za kilka dni a my mamy odchudzona kadrę z zeszłego sezonu zawierająca potencjalnych odchodzących...

Wieczysta robi poważniejsze ruchy od nas i myślę, że powoli możemy zacząć czuć ich oddech na naszych plecach
Przynajmniej już wiemy dlaczego Rude nie chciał zostać.

Zapewne postawił warunek, że będzie tu próbował uczyć swojego stylu gry ale musi otrzymać kilka wzmocnień.

A Kazek i tak ostatnio nic lepszego do roboty nie miał, więc się zgodził popchnąć ten wózek.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując