To jest jakiś żart, brak chociażby jednego tranferu do tej pory, przygotowania ruszają za kilka dni a my mamy odchudzona kadrę z zeszłego sezonu zawierająca potencjalnych odchodzących...
Wieczysta robi poważniejsze ruchy od nas i myślę, że powoli możemy zacząć czuć ich oddech na naszych plecach
