Merkury napisał(a):

|
Może zmiana trenera ma być jedynym transferem do klubu. Jak oni zabierają się za te transfery to nie wiem czy w tym roku zdążą.
|
Sensowny napastnik, a jeśli Rodado odejdzie to nawet dwóch to minimum. Bez tego będzie spora szansa na spadek, a wcześniej wstyd w pucharach.