Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16003
Stary 10.06.2024, 17:52
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy na ile mu starczy pary (i kasy). Jakby awansował w tym sezonie, a chyba na to się zanosi, bo w miejsce 20 graczy, których wywalił na bruk, ściąga sobie grajków z Ekstraklasy, to zrobi się ciekawie.

Wszystko zależy od tego, czy stać go na kupienie awansu z I ligi do Ekstraklasy w kolejnym sezonie. Rodzi się też pytanie czy Peszkin mu to ogarnie od strony sportowej.
Przecież to nie jest kwestia czy awansuje, ale kiedy. Dużo biedniejsze kluby grały w esa to i drużyna Kwietnia zagra. Na razie wydatków na 1 drużynę ma na poziomie dolnych rejonów esa/góra 1 ligi. A w końcu przyjdą mu też przychody.

A majetiejszych właścicieli poza SSP czy klubami miejskimi, to chyba tylko mają w Lublinie, Warszawie, Częstochowie i Poznaniu.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 10.06.2024 o godz. 17:56.
Odpowiedz cytując