Patryko napisał(a):

Zobaczymy na ile mu starczy pary (i kasy). Jakby awansował w tym sezonie, a chyba na to się zanosi, bo w miejsce 20 graczy, których wywalił na bruk, ściąga sobie grajków z Ekstraklasy, to zrobi się ciekawie.
Wszystko zależy od tego, czy stać go na kupienie awansu z I ligi do Ekstraklasy w kolejnym sezonie. Rodzi się też pytanie czy Peszkin mu to ogarnie od strony sportowej.
|
Przecież to nie jest kwestia czy awansuje, ale kiedy. Dużo biedniejsze kluby grały w esa to i drużyna Kwietnia zagra. Na razie wydatków na 1 drużynę ma na poziomie dolnych rejonów esa/góra 1 ligi. A w końcu przyjdą mu też przychody.
A majetiejszych właścicieli poza SSP czy klubami miejskimi, to chyba tylko mają w Lublinie, Warszawie, Częstochowie i Poznaniu.