Wyświetl pojedynczy post
gpat
Senior Member
 
Od: 07.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 10.06.2024, 15:45
A ilu było takich piłkarzy w Wiśle jak Rodado czy Carbo. Nie pisz to co było najlepsze, bo każdy to widział. Jeżeli Satrustegi był lepszy od Urygi to czemu nie grał, czemu nie ma go już w klubie. Villar, Juncka, Raton...?
Odpowiedz cytując