|
Cymes, dwa zespoły w Polsce będą mieć w kolejnym sezonie rezerwy w 2 lidze ŁKS i Zagłębie L. W poprzednim był jeszcze Lech ale spadł.
Z kolei w 3 lidze w 4 grupach grało w poprzednim sezonie zaledwie 6 zespołów. To już dość wymowne.
Nikt się nie pcha do 2 ligi bo to są zbyt duże koszty + wymóg oparcia przynajmniej połowy kadry na seniorach. Inaczej lecą z niej z hukiem jak teraz choćby Lech.
3 liga to idealny poziom dla rezerw przy założeniu że grają tam tylko młodzi piłkarze i cele są trochę inne niż parcie wyłącznie na wynik.
|