pepe72 napisał(a):

W przyszłym sezonie Rezerwy zagrają w III lidze, grupa IV - [B]
Jeżeli dobrze liczę to w tej grupie zagra spadająca Sandecja Nowy Sącz.
(...)Unia Tarnów
My oraz 3 drużyny, które awansują z
4 ligi podkarpackiej (4 mają szansę, prowadzi Pogoń-Sokół Lubaczów),
świętokrzyskiej (Korona II Kielce)
i lubelskiej (4 mają szansę, prowadzi Lewart Lubartów) .
|
Sandecja skończyła na 17 miejscu w 2 lidze więc spadła (14 miejsce dawało utrzymanie)
Unia Tarnów spadła.
Lewart Lubartów awansował (Lubelski PZPN)
O awansie z Podkarpacia zadecyduje ostatnia kolejka.