Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 08.06.2024, 23:01
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
W przyszłym sezonie Rezerwy zagrają w III lidze, grupa IV - [B]
Jeżeli dobrze liczę to w tej grupie zagra spadająca Sandecja Nowy Sącz.

(...)Unia Tarnów

My oraz 3 drużyny, które awansują z
4 ligi podkarpackiej (4 mają szansę, prowadzi Pogoń-Sokół Lubaczów),
świętokrzyskiej (Korona II Kielce)
i lubelskiej (4 mają szansę, prowadzi Lewart Lubartów) .
Sandecja skończyła na 17 miejscu w 2 lidze więc spadła (14 miejsce dawało utrzymanie)
Unia Tarnów spadła.
Lewart Lubartów awansował (Lubelski PZPN)
O awansie z Podkarpacia zadecyduje ostatnia kolejka.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując