sevenheaven napisał(a):

|
Warto byłoby się zainteresować Rafałem Makowskim oraz Filipem Rejczykiem, obaj są dostępni za darmo, pytanie tylko czy chcieliby do nas przyjść.. może być ciężko
|
Rejczyka chce Wrocław
Makowski spadł do I ligi na Węgrzech, wątpię żeby chciał przyjść do I ligi polskiej