|
Ze wszystkich skrajnych scenariuszy myślę że walka o spadek w przyszłym sezonie będzie bardziej prawdopodobna niż walka o awans.
Szanse oceniłbym tak:
70% - środek tabeli, miejsce 9-13
20% - walka o utrzymanie
10% - walka o baraże
O awansie bezpośrednim nawet wspominać nie będę.
|