Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 06.06.2024, 20:50
Moskal w rozmowie z Białońskim powiedział, że drużynę trzeba budować od początku. Może być tak, że pierwsze mecze zagramy jeszcze z Rodado, Carbo czy Dudą, ale potem ktoś ich kupi. Okienko będzie otwarte przez 1,5 miesiąca od pierwszego meczu. Cały proces kształtowania się pierwszego składu może trwać i pół roku. Wiadomo, że odeszli starzy. W ich miejsce wejdzie młodzież, trener musi mieć czas i spokój żeby coś wyrzeźbić. Drużyna musi czuć wsparcie i wiarę, nie czytać jakim to jest szrotem i niczego nie potrafi. Moskal powiedział jeszcze jedną fundamentalną rzecz. W każdym wieku można stawać się lepszym. To że Duda nie potrafi w odpowiednim momencie strzelać nie znaczy że już się tego nie nauczy. Liczę na to, że nowy trener zbuduje atmosferę pracy i nauki, wtedy nawet z tanim składem mamy szanse powalczyć.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując