Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.06.2024, 13:48
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Taaaak, oczywiście.
Widać to w ŁKSie, który
2017/18 - awans do 1 ligi
2018/19 - awans do e-klapy (z K.Moskalem)
2019/20 - spadek do 1 ligi (i wywalenie Moskala)
2020/21 - 5 miejsce
2021/22 - 10 miejsce
2022/23 - awans do e-klapy (z K. Moskalem)
2023/24 - spadek do 1 ligi (wywalili Moskala w październiku).

Sumując, robicie chłopaki sexworkerkę z logiki
Wisła Kraków
czyli jak pikować w dół z niewielką przerwą na stagnację

2016/17 6 msc. w Eklapie
2017/18 6 msc. w Eklapie
2018/19 9 msc. w Eklapie
2019/20 13 msc. w Eklapie
2020/21 13 msc. w Eklapie
2021/22 17 msc. w Eklapie
2022/23 4 msc w I lidze
2023/24 10 msc w I lidze


to nie wymaga żadnego komentarza
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując