pepe72 napisał(a):

Taaaak, oczywiście.
Widać to w ŁKSie, który
2017/18 - awans do 1 ligi
2018/19 - awans do e-klapy (z K.Moskalem)
2019/20 - spadek do 1 ligi (i wywalenie Moskala)
2020/21 - 5 miejsce
2021/22 - 10 miejsce
2022/23 - awans do e-klapy (z K. Moskalem)
2023/24 - spadek do 1 ligi (wywalili Moskala w październiku).
Sumując, robicie chłopaki sexworkerkę z logiki
|
Wisła Kraków
czyli jak pikować w dół z niewielką przerwą na stagnację
2016/17 6 msc. w Eklapie
2017/18 6 msc. w Eklapie
2018/19 9 msc. w Eklapie
2019/20 13 msc. w Eklapie
2020/21 13 msc. w Eklapie
2021/22 17 msc. w Eklapie
2022/23 4 msc w I lidze
2023/24 10 msc w I lidze
to nie wymaga żadnego komentarza