pepe72 napisał(a):

Nie. TVP Sport twierdzi że chcą się ich pozbyć. To nie to samo. Takiego Fazlagicia chcemy się pozbyć trzeci rok z rzędu.
W przypadku Sapały uważam że zapłacenie mu części (albo nawet wszystkich) pensji żeby już nigdy się nie pokazywał na treningu jest lepsze niż trzymanie go i psucie szatni. Nie chodzi tu o kwestie sportowe. Nie wiem czy to do niego najbardziej nie pił (nomen omen) Moskal na konferencji mówiąc że oczekuje profesjonalizmu od swoich piłkarzy, właściwego prowadzenia się.
Jestem w stanie uwierzyć że Fazlagić zagra dobry sezon, ale nie że Sapała będzie profesjonalistą na boisku i poza nim.