Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94098
Stary 06.06.2024, 13:04
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
https://www.goal.pl/transfery/wisla-...za-sie-kibice/

TVP Sport twierdzi, że Sapała i Raton out.
Obaj mają jeszcze rok kontraktu.
Nie. TVP Sport twierdzi że chcą się ich pozbyć. To nie to samo. Takiego Fazlagicia chcemy się pozbyć trzeci rok z rzędu.

W przypadku Sapały uważam że zapłacenie mu części (albo nawet wszystkich) pensji żeby już nigdy się nie pokazywał na treningu jest lepsze niż trzymanie go i psucie szatni. Nie chodzi tu o kwestie sportowe. Nie wiem czy to do niego najbardziej nie pił (nomen omen) Moskal na konferencji mówiąc że oczekuje profesjonalizmu od swoich piłkarzy, właściwego prowadzenia się.

Jestem w stanie uwierzyć że Fazlagić zagra dobry sezon, ale nie że Sapała będzie profesjonalistą na boisku i poza nim.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.06.2024 o godz. 13:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując