Jaroo1 napisał(a):

Jeden Moskal to za mało by odmienić memicznosc naszego klubu. Równie dobrze mozna się było cieszyć z Rude i mieć nadzieję jaki to trener na przyszłość i obcykany w teorii ale na każdego trenera w Wiśle trzeba brać poprawkę, że wszedł do cyrku i raczej nie ogarnie jeśli nic się nie zmieni. Im słabszy trener tym bardziej jego potencjał tutaj zostanie zjechany i będzie punktował tragicznie.
A co do tego że raz można prawie spaść z eklapy a za rok by mistrzem to wlansie to jest ten problem ze my jesteśmy klubem memem i z roku za rok jest wszystko biedniejsze, gorsze, gorzej zorganizowane. Także wy się nie porównujcie do klubów gdzie ktoś ma głowę na karku i raz się nie uda i będzie 10 miejsce ale za rok się uda i będzie top2.
|
jakoś pewniej się czuję z trenerem M. niż gdy ławkę okupował R.