FraMat napisał(a):

Przypominam, że taka Kotwica w ubiegłym roku odpadła w meczu barażowym o awans do I ligi z... Motorem Lublin, tracąc gola w dogrywce, a mianowicie w 116 minucie.
Od tego czasu Motor awansował do ekstraklasy a Kotwica znacząco się wzmocniła.
|
Rok temu to Termalika, Wisła i Stal Rzeszów odpadły po barażach.
Kolejny sezon to 14, 10 i 11 miejsce w lidze. I takie to nasze wróżenie. Rok w piłce to przepaść.