Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 06.06.2024, 10:05
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że taka Kotwica w ubiegłym roku odpadła w meczu barażowym o awans do I ligi z... Motorem Lublin, tracąc gola w dogrywce, a mianowicie w 116 minucie.

Od tego czasu Motor awansował do ekstraklasy a Kotwica znacząco się wzmocniła.
Rok temu to Termalika, Wisła i Stal Rzeszów odpadły po barażach.

Kolejny sezon to 14, 10 i 11 miejsce w lidze. I takie to nasze wróżenie. Rok w piłce to przepaść.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 06.06.2024 o godz. 10:08.
Odpowiedz cytując