Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 06.06.2024, 09:45
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Typowanie na tym etapie to wróżenie z fusów.
Przy czym jedno można powiedzieć na pewno, patrząc na tendencję sportową z czasów Trio a obecnie Królewskiego:
Ten sezon będzie gorszy od poprzedniego, czyli walka o miejsca 11-15.
Dla mnie awans do baraży byłby majstersztykiem Moskala.
Nie przesądzając co zrobi klub to w tym wpisie robisz kur*ę z logiki.
Skoro typowanie to wróżenie z fusów to to, że wiesz, że będzie gorzej to jest to informacja z d...y.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując