sandomingo napisał(a):

Typowanie na tym etapie to wróżenie z fusów.
Przy czym jedno można powiedzieć na pewno, patrząc na tendencję sportową z czasów Trio a obecnie Królewskiego:
Ten sezon będzie gorszy od poprzedniego, czyli walka o miejsca 11-15.
Dla mnie awans do baraży byłby majstersztykiem Moskala.
|
Nie przesądzając co zrobi klub to w tym wpisie robisz kur*ę z logiki.
Skoro typowanie to wróżenie z fusów to to, że wiesz, że będzie gorzej to jest to informacja z d...y.