Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94095
Stary 06.06.2024, 05:23
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa teza w obliczu faktu że wydajemy 12mln rocznie na pensje piłkarzy....
Wydawaliśmy, ale raczej już nie ma skąd ich wziąć.
Cóż, będzie mniej tzw. tanich Hiszpanów, kalek i okazji za 2tys euro.
Odpowiedz cytując