Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94093
Stary 05.06.2024, 21:32
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Cziczkan nie jest ani tak dobry, jak niektórzy go opisują, ani tak zły, jak opisuje go druga strona. Po prostu po wyczynach Ratona każdy jeden bramkarz w słupkach to powiew świeżości.
Cziczkan w jednym elemencie na pewno jest świetnym. Gra nogami
. W finale PP miał 100% udanych podań w tym wszystkie dalekie wykopy (na bodajże 8 prób). On wrzuca piłkę dokładnie w ten punkt w który zamierza.

W innych aspektach go nie oceniam, ale też dlatego że ostatnie 3 spotkania to była katorga do oglądania i wolę ich nie pamiętać. Z Sosnowcem był bezrobotny.
Odpowiedz cytując