DeadOrAlive napisał(a):

|
Cziczkan nie jest ani tak dobry, jak niektórzy go opisują, ani tak zły, jak opisuje go druga strona. Po prostu po wyczynach Ratona każdy jeden bramkarz w słupkach to powiew świeżości.
|
Cziczkan w jednym elemencie na pewno jest świetnym. Gra nogami
. W finale PP miał 100% udanych podań w tym wszystkie dalekie wykopy (na bodajże 8 prób). On wrzuca piłkę dokładnie w ten punkt w który zamierza.
W innych aspektach go nie oceniam, ale też dlatego że ostatnie 3 spotkania to była katorga do oglądania i wolę ich nie pamiętać. Z Sosnowcem był bezrobotny.