doktor granat napisał(a):

Ale próba wypchnięcia Sapały to porozumienie stron czyli zapłacenie iluś pensji więc nie całkiem bezboleśnie.
Może Ty wiesz na ile czasu są nowe kontrakty Jarocha i Łasickiego? Nigdzie tego nie ma.
|
Wypchniecie Sapaly to swietny ponysl klub cos zaoszczedzi a i pozoranta nie bedzie w klubie.