Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29192
Stary 05.06.2024, 20:00
No właśnie byłem dziś i było tak jak napisałeś. Ale dzięki.

Dodatkowo jako ciekawostkę dodam, że jak ktoś wyrabia przy ul. Św. Sebastiana to również jest tam fotograf w pobliżu.
Odpowiedz cytując