Karherop napisał(a):

Ratona czekają jeszcze mecze w reprezentacji . Jak nie będzie rozgrywał od bramki to może ktoś się w nim zakocha z Hiszpanii?
Świetne info z próbą wypchnięcia Sapały z klubu. Nie łudzilem się, a tu pojawia się szansa..
Chiczkan, Broda, Letkiewicz, Stępak. Ja bym w ostateczności poszedł na ryzyku i postawił na byłego gracza Wieczystej w bramce. On tam naprawdę dawał radę. No i mielibyśmy załatwiona pozycję młodzieżowca nie osłabiając naszej gry w polu.
|
Ale próba wypchnięcia Sapały to porozumienie stron czyli zapłacenie iluś pensji więc nie całkiem bezboleśnie.
Może Ty wiesz na ile czasu są nowe kontrakty Jarocha i Łasickiego? Nigdzie tego nie ma.