doktor granat napisał(a):

Wiesz może o ile przedłużono panów J&Ł?
Ja bym pożegnał Brodę (nie widzę specjalnego potencjału), Talara chyba też.
Ale to Moskal ma mieć dobre oko i decydować.
|
nie
prezes rzekłbył tylko że przedłużyli
nad Talarem bym się zastanawiał jakby nikt sensowny tu nie przyszedł
na ławkę będzie jak znalazł