|
W obliczu tego co padło na konferencji i potencjalnych odejsciach Rodado, Carbo, Dudy lub Colleya, uważam że priorytetem jest utrzymanie zawodników przynajmniej do końca lipca i 1 rundy el. LE
Przejście tego poziomu to już konkretny zastrzyk kasy, a dla zawodników dodatkowa opcja wypromowania. Poza tym kiedy jak kiedy, ale w tych konkretnych spotkaniach będzie się liczyl tylko i wyłącznie wynik.
Poza tym przemiał kadry będzie trwał do końca sierpnia w jedną i drugą stronę. Widać że Moskal niewiele wie o możliwościach większości zawodnikow nie mając z nimi bezpośredniego kontaktu.
|