emjot napisał(a):

Łasicki ma nową umowę ...
Broda z Talarem dostali propozycję przedłużenia
Jaroch z nową umową
Łasicki
Broda
to jest memizm pospolity
|
Wiesz może o ile przedłużono panów J&Ł?
Ja bym pożegnał Brodę (nie widzę specjalnego potencjału), Talara chyba też.
Ale to Moskal ma mieć dobre oko i decydować.