emjot napisał(a):

logiki w tych twoich wywodach brak
ale
to twój problem
|
Stwierdzenie: Każdy kto tutaj ma przyjść a
nie ma wyrobionego nazwiska, marki, jest nieznany, niezależnie czy to 28 letni Tunezyjczyk, 25 letni Hiszpan, czy 21 letni Polak
to jest kasztan.
Niech udowodni, ale na start to jest kasztan
Przyszli Uryga i Sapała, z wyrobionymi nazwiskami i jakąś renomą. Z założenia nie byli kasztanami. Ale stali się kasztanami, bo byli słabi.
Przyjdzie piłkarz bez nazwiska i renomy, więc jest na starcie kasztanem. Może natomiast udowodnić, że jednak kasztanem nie jest.
Ale tak, brak logiki

Wywody są w sądzie a to jest forum internetowe, panie logiczny.