Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94057
Stary 05.06.2024, 12:27
emjot napisał(a):Wyświetl post
wyrobione nazwisko (w PL) miał Sapała
Uryga takoż

więc raczej unikałbym takich jednoznacznych twierdzeń wartościujących negatywnie na starcie
zwłaszcza jak się gościa na oczy nie widziało
a Sukiennicki to dobry piłkarz, nawet bardzo dobry jak na naszą aktualną pozycję
klubu z I ligi, z drugiej częsci tabeli
O to właśnie chodzi. Uryga i Sapała stali się kasztanami. Niech więc Sukiennicki, jeśli rzeczywiście do Wisły przyjdzie, pozytywnie nas zaskoczy.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując