emjot napisał(a):

wyrobione nazwisko (w PL) miał Sapała
Uryga takoż
więc raczej unikałbym takich jednoznacznych twierdzeń wartościujących negatywnie na starcie
zwłaszcza jak się gościa na oczy nie widziało
a Sukiennicki to dobry piłkarz, nawet bardzo dobry jak na naszą aktualną pozycję
klubu z I ligi, z drugiej częsci tabeli
|
O to właśnie chodzi. Uryga i Sapała stali się kasztanami. Niech więc Sukiennicki, jeśli rzeczywiście do Wisły przyjdzie, pozytywnie nas zaskoczy.