Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 05.06.2024, 11:33
Chłopaki, musicie każdy temat zaśmiecać pyskówkami? Idźcie na shoutboxa.

viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Odcinając się nieco od wojen i bluzgów, których naczytać można się wyżej w tym wątku (Panowie, na litość boską, po co to komu), pozwolę sobie zadać pytanie bardziej konstruktywne.

Czy według was, stawka ligowa w kolejnym sezonie będzie mocniejsza, czy słabsza niż w roku ubiegłym? Wiadomo, że w tej pastwiskowej pseudolidze każdy może odpalić, albo kompletnie nic nie zagrać (vide: my w ubiegłym sezonie), ale tak, czy tak, ciekawym nastrojów w narodzie.
A co do meritum, to raczej będzie podobnie.
W mediach twierdzą, że "Ruch będzie mocniejszy" - no zobaczymy.
ŁKS stracił trenera od awansów
A co do reszty to coś będzie wiadomo jak się skończy okno transferowe czyli początkiem września.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując