Chłopaki, musicie każdy temat zaśmiecać pyskówkami? Idźcie na shoutboxa.
viktor56 napisał(a):

Odcinając się nieco od wojen i bluzgów, których naczytać można się wyżej w tym wątku (Panowie, na litość boską, po co to komu), pozwolę sobie zadać pytanie bardziej konstruktywne.
Czy według was, stawka ligowa w kolejnym sezonie będzie mocniejsza, czy słabsza niż w roku ubiegłym? Wiadomo, że w tej pastwiskowej pseudolidze każdy może odpalić, albo kompletnie nic nie zagrać (vide: my w ubiegłym sezonie), ale tak, czy tak, ciekawym nastrojów w narodzie.
|
A co do meritum, to raczej będzie podobnie.
W mediach twierdzą, że "Ruch będzie mocniejszy" - no zobaczymy.
ŁKS stracił trenera od awansów

A co do reszty to coś będzie wiadomo jak się skończy okno transferowe czyli początkiem września.