Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94049
Stary 05.06.2024, 10:07
Ah, zabawa w FM.

Moim zdaniem potrzebujemy do pierwszego składu: LO, ŚO, N i jeszcze jakiegoś ŚP do uzupełnienia składu. Oczywiście mówimy o zawodnikach na miarę naszych możliwości finansowych i ambicji na górną połowę I ligi.

Przy założeniu, że zostają Jaroch, Szot i Łasicki. Przy czym Jaroch i Szot powinni zostać, a Łasicki, jak rozumiem, ma obiecane przedłużenie. Ja wolałbym go wymienić na jakiegoś tańszego obrońcę na ławkę.

Jeśli uda się sprzedać/pozbyć Colleya, to potrzebny kolejny ŚO do pierwszego składu. Jeśli odejdzie Jaroch, to także PO. Jeśli Szot, to także rezerwowy PO.

Jeśli da się pozbyć Ratona, a ściągnąć Biegańskiego, zróbmy to. Z dwójki Broda-Czikczan wybrałbym tańszego.

Zamiast Sapały i Fazlagicia wolałbym jakichś rezerwowych przecinaków, ale nie wierzę, że uda nam się ich pozbyć. Prędzej Raton rozwiąże umowę. Goku może jeszcze odpalić. Jeśli ma wysoki kontrakt, to może nie warto czekać, ale nie mamy wyboru, sam raczej nie odejdzie.

Ten Sukiennicki może być transferem za Dudę.
Odpowiedz cytując