|
Przecież Sapała to ten sam typ co Savic - leń.
Może mu się wcześniej chciało, te 3 lata temu w Rakowie, ale on praktycznie od 4 lat nie gra regularnie w piłkę tylko baluje/leczy się/trenuje od czasu do czasu. Z tej mąki chleba nie będzie.
Im mniejsze oczekiwania od Sukiennickiego tym lepiej dla nas. Historia z Gogółem powinna wielu nauczyć żeby nie oczekiwać zbyt wiele w pierwszych tygodniach tak młodych zawodników na pozycjach które wymagaja dużego zgrania z zespołem i wskoczenia ma pewien poziom.
Transfer na papierze nie wygląda na przypadkowy, to już Gogol czy Talar wyglądali gorzej.
|