|
Jaki to będzie sezon rozbije się o to jaki skład uda się zbudować. Ostatnie dwa sezony mieliśmy ekipę jednowymiarową nastawioną na pojedynczy styl gry który był oczywisty dla przeciwników. Jak pokazało kilkadziesiąt meczów najczęściej nasz plan nie działał i był dość łatwo neutralizowany przez nawet o wiele słabszych przeciwników.
Potrzeba nam zdecydowanie ze trzech wyrobników do pomocy i ataku. Potrzebny jest na pewno wysoki środkowy napastnik którego można by użyć w meczach gdzie osiągniemy przewagę na skrzydłach. Lub ogólnie do współpracy z cofniętym Rodado.
Przydałby się też ktoś w stylu Lloncha do kasowania ewentualnych kontr. Może ten Sukiennicki to taki typ, nie wiem.
Jeśli uda się zbudować skład który będzie miksem zawodników technicznych i fizycznych to powinno być lepiej niż ostatnie dwa sezony.
|