Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 05.06.2024, 09:29
Jaki to będzie sezon rozbije się o to jaki skład uda się zbudować. Ostatnie dwa sezony mieliśmy ekipę jednowymiarową nastawioną na pojedynczy styl gry który był oczywisty dla przeciwników. Jak pokazało kilkadziesiąt meczów najczęściej nasz plan nie działał i był dość łatwo neutralizowany przez nawet o wiele słabszych przeciwników.

Potrzeba nam zdecydowanie ze trzech wyrobników do pomocy i ataku. Potrzebny jest na pewno wysoki środkowy napastnik którego można by użyć w meczach gdzie osiągniemy przewagę na skrzydłach. Lub ogólnie do współpracy z cofniętym Rodado.

Przydałby się też ktoś w stylu Lloncha do kasowania ewentualnych kontr. Może ten Sukiennicki to taki typ, nie wiem.

Jeśli uda się zbudować skład który będzie miksem zawodników technicznych i fizycznych to powinno być lepiej niż ostatnie dwa sezony.
Odpowiedz cytując