|
As : wcale nie mówię, że nie.
Tylko, że w niektórych klubach czasem i rentierzy dają radę.
Przykładów historia zna mnóstwo. Tylko, że to są z reguły kluby, w których nie ma takiej presji na wyniki i można spokojnie poczekać na dojechanie z formą przez kogoś.
/edit :
Żeby nie było - nie jestem jakimś fanem Sapały - podawałem go jako przykład, ja np. w odbudowę formy przez niego u nas nie wierze.
Nie zmienia to faktu, że w innych warunkach zarówno Goku jak i Sapała mogą grać zupełnie inaczej.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 05.06.2024 o godz. 09:40.
|