Stelio napisał(a):

|
Na tt zachwyty, ja nauczony doświadczeniem zacznę się jarać dopiero jak się okaże, że potrafi grać w piłkę. I to się tyczy każdego transferu w tym okienku.
|
Nikt nie każe Ci się jarać. Pożyjemy zobaczymy co gość pokaże.
Transfer jak na naszą sytuację wygląda ciekawie. Na pewno to lepszy kierunek niż 30letnie wynalazki z 20kg nadwagą