TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

https://gazetakrakowska.pl/mlody-zdo...ar/c2-18582237
B. Karcz napisał(a):
|
Teraz słów kilka o samym zawodniku. Ma 21 lat, grał w reprezentacji młodzieżowej, był wyróżniającą się postacią w Stali. Nawet bardzo. Szczerze mówiąc, oglądając baraże o I ligę, które Stal ostatecznie wygrała, trudno się było dziwić, że Wisła zainteresowała się akurat tym chłopakiem. Grający na pozycji defensywnego pomocnika młody piłkarz był jednym z najlepszych zawodników w swoim zespole. Zresztą cały sezon Sukiennicki miał udany. Przez portal TVP Sport uznany został za młodzieżowca sezonu w II lidze.
|
Gość dostał wyróżnienie od redakcji sportowej ale jakiś idiota już wie, że to "kasztan". #jprdl