Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94035
Stary 04.06.2024, 23:19
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Jakiegoś Sukiennickiego ma Wisła kupić. Zaczęło się, pierwszy kasztan.

https://www.goal.pl/1-liga/wisla-kra...edium=facebook
https://gazetakrakowska.pl/mlody-zdo...ar/c2-18582237

B. Karcz napisał(a):
Teraz słów kilka o samym zawodniku. Ma 21 lat, grał w reprezentacji młodzieżowej, był wyróżniającą się postacią w Stali. Nawet bardzo. Szczerze mówiąc, oglądając baraże o I ligę, które Stal ostatecznie wygrała, trudno się było dziwić, że Wisła zainteresowała się akurat tym chłopakiem. Grający na pozycji defensywnego pomocnika młody piłkarz był jednym z najlepszych zawodników w swoim zespole. Zresztą cały sezon Sukiennicki miał udany. Przez portal TVP Sport uznany został za młodzieżowca sezonu w II lidze.
Gość dostał wyróżnienie od redakcji sportowej ale jakiś idiota już wie, że to "kasztan". #jprdl
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując