|
Goku ze swoją głową i problemami to powinien sam zdecydować się na odejście dla swojego dobra. Moim zdaniem już tutaj prochu nie wymyśli..
Rodado może dogadają się tak, że zostanie na puchary, ale moim zdaniem nie ma opcji, żeby go zatrzymać.
Plus ciężkie będą dyskusje i negocjację, ale trzymam kciuki za pożegnanie Igorka klubowicza i Fazlagicia, który jest chyba w top3 pensji.
Sukiennicki fajnie - ale potencjał to jedno, a pokora i ciężka praca to drugie. Bo różnie wyglądał w tym sezonie. Messiego z 2 ligi polskiej nie pozyskujemy, a pytanie jak się chłopak rozwinie ( albo i nie)
|