Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94031
Stary 04.06.2024, 21:54
Goku ze swoją głową i problemami to powinien sam zdecydować się na odejście dla swojego dobra. Moim zdaniem już tutaj prochu nie wymyśli..


Rodado może dogadają się tak, że zostanie na puchary, ale moim zdaniem nie ma opcji, żeby go zatrzymać.


Plus ciężkie będą dyskusje i negocjację, ale trzymam kciuki za pożegnanie Igorka klubowicza i Fazlagicia, który jest chyba w top3 pensji.


Sukiennicki fajnie - ale potencjał to jedno, a pokora i ciężka praca to drugie. Bo różnie wyglądał w tym sezonie. Messiego z 2 ligi polskiej nie pozyskujemy, a pytanie jak się chłopak rozwinie ( albo i nie)
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując