Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94025
Stary 04.06.2024, 20:59
To jest spoko skład. Jeżeli trener dostanie z 2-3 jakościowe transfery i to dobrze poukłada to nie mamy się czego wstydzić.

Naszym najlepszym obrońcą w poprzednim sezonie był : Colley - zostaje
Naszym najlepszym pomocnikiem był : Carbo - zostaje
Naszym najlepszym napastnikiem był : Rodado - zostaje

Pozostaje w składzie Uryga, który ma swoje za uszami, ale z Colleyem już jest w pewnym sensie zgrany. Podobnie Duda z Carbo. Alfaro też był podstawowym zawodnikiem i został.
Czyli mamy 6 zawodników - to ponad połowa składu z pola - na którym opieraliśmy grę w poprzednim sezonie. Kręgosłup drużyny pozostał niezmieniony. Pozbyliśmy rezerwowych i gości, którymi jedynie rotowaliśmy.

Zdaję sobie sprawę, że poprzedni sezon był fatalny. Piszę o zachowaniu kręgosłupa, gdyż po rewolucji z reguły trzeba dłuższego czasu by uporządkować zespół. Tutaj Moskal nie ma pod tymi względem tragedii. Wiele zależy od transferów przychodzących jak trafi nam się jeden 1 kozak i 1 dobry gracz to będziemy mieć bardzo mocną pakę niezależnie od uzupełnień. Jeżeli ściągniemy samych szrociarzy to może być różnie.

Tak czy siak z trenerem jakim jest Moskal - nie powinniśmy mieć problemów z wejściem do baraży. A czy coś więcej ugramy? Zobaczymy.

Oczywiście piszę to zakładając brak transferów wychodzących, a wcale nie jest powiedziane, że utrzymamy Rodado, Colleya czy Carbo. Podejrzewam, że każdy z nich będzie miał oferty latem.
Odpowiedz cytując