tedyy napisał(a):

Prawda. Mea culpa.
@Jarooo1
Nie zgodzę się, na papierze wygląda to bardzo słabo. 5-7 ogranych zawodników potrzebnych na już. Tylko z młodzieżowcami sytuacja wygląda deko lepiej niż rok temu. I trzeba mieć w głowie że Rodado moze nam się ulotnić..